People of the World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

People of the World

A való világban játszódó frpg
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ryder Salisbury

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ryder Salisbury

Ryder Salisbury


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jul. 19.
Age : 30

Ryder Salisbury Empty
TémanyitásTárgy: Ryder Salisbury   Ryder Salisbury I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 8:11 am

Alapadatok

Név: Ryder Salisbury
Becenevek: Ken, JD (általában így hívnak a barátaim a megrögzött sportrajongásom miatt), Boss (csak az ügyfeleim neveznek így, mások nem is tudnak róla). Amúgy meg: Ry, Bury, Ryder, Der.
Kor: 19
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Florida, Miami, 1992. július 8.
Rassz: európai
Lakhely: New York, Brooklyn
Foglalkozás: Nincs időm dolgozni, hiszen legtöbb időmet extrém sportokkal töltöm. De hivatásom leginkább szörfös, ezért is lakom a tengerpart közelében. De senki sem tudja igazán – mert titkos -, hogy az államnak dolgozok, mint hacker. Szervezetek computereire csatlakozok rá, s töltök le információkat, valamint, ha szükségeltetik, vírust töltök fel az állam védelmében. Egyébként egy-egy akció után busásan is fizetnek. A cég, aminek dolgozok, az állam minden pontján megtalálható, neve: STS Co. (State Technical System Company)
Egészségi állapot: Egészséges vagyok, túlteng bennem az adrenalin. Very Happy
Jellem: A munkám terén igazán rejtélyes, titokzatos alak vagyok. Sokat foglalkozok a technika nagy találmányaival, ezért is vagyok az STS Co. Elsődleges hackere. Ezek mellett megrögzött sportrajongó vagyok, s mivel teng bennem az adrenalin, leginkább az extrém sportok terén jeleskedem, mint például a szörf, wingsuit, snowboard, hegymászás, miegyebek. Ugyanakkor foci, kosárlabda, búvárkodás, és a tengerparton néha leállok a haverokkal egy röplabda-meccsre. Valamint karatézok is. Mivel férfiból vagyok, általában megbámulom a szép lányokat, hosszabb kapcsolatom eddig nem volt, mert a legtöbb lány kikosarazott. Vannak lány barátaim, akikre számíthatok, bennük meg is bízok, de úgy igazán nem engedek közel magamhoz senkit se. Laza srác vagyok, aki még gitározik, és zongorázik is… pedig ki nézné ki belőlem a zenélést. Énekelni is szoktam… ezt általában közös táborozásokon mutatom meg, tábortűznél. Szeretem a kedves, aranyos, vicces, megbízható, ugyanakkor rejtélyes személyeket, akik nem vágnak közbe a szavaimba, és értékelik tetteimet. Minden ökörségben benne vagyok, még a bunyókban is, ha kell, mindenáron megvédem a barátaimat, s kiállok a magam igaza mellett. Ha nem nekem van igazam, azt is elismerem. Lazaságom mellett persze tudok romantikus alkat is lenni, ha szükséges. Persze, tisztelem a nőket, és megadom nekik, ami kell, de ne fosszanak ki a vagyonomból. Very Happy
Küllem: 182 cm magas, 63 kg vagyok. A sportoknak köszönhetően hozom a formám, szóval jó kondícióban vagyok. Szőke, vagy olykor szőkésbarna a hajam, és zöld a szemem.

Szabadidő

Háziállatok: Boston terrier, Buster
Ryder Salisbury Bostonterrierl
Valamint egy gabonasikló, Assassin. Ezen kívül egy madárpók, Creed. /Kis PC-megszállottság.../
Hobby: Ha nem dolgozok, akkor is a számítógépen lógok ezzel is fejlesztve rajta tudásom, vagy ha lazulok, akkor multizok egyet a haverokkal PC-n. Ezek mellett hobbym az extrém sportok: wingsuit, snowboard, gördeszka, búvárkodás, szörf, hegymászás, jet-ski, ejtőzés, bázisugrás, aszfaltszánkó, bungee jumping, quad, sárkányrepülés, siklóernyőzés, miegyebek. További sportok: kosár, foci, röpi, rögbi. Haverokkal paintball. Zenélés. Valamint háziállataimmal tengetem napjaimat.
Mindig:
  • barátok
  • STS Co.
  • extrém sportok
  • lazulás
  • háziállatok
    Soha:
  • cigaretta
  • barátok elhagyása
  • extrém sportok kihagyása
  • STS Co.-nak ellentmondás, felmondás
  • feladni a feladatot, aminek következménye a veszteség lenne

Kedvencek/Beállítottság: Kedvenc ételem… hm, gyorskaják, legjobb a baráti közösségben a pizza, hot-dog, hamburger. Ugyanakkor oda-vissza vagyok a kínaiért. Kedvenc italom az energiaital… milyen meglepő, de ezek mellett az ásványvíz, cappy mindenféle ízesítésben, Gatorade sportital, Pepsi és a Schweppes. Alkohol terén a német sörök, Sherry bor, Amaretto, Cointreau, Malibu és Créme de Fraise likőrök, Campari koktélok, Cindarella, Shirly Temple, Green Light és Mimosa koktél. Azért ilyen változatos, mert sokat utazok külföldön, és összeszedtem egy-két különlegességet. Razz
Zene terén a beállítottságom alternatív rock, chillout, electropunk, glam rock, grunge, pop-rock, pop-punk, ragga, hardstyle és bulikon persze a house, electro zenék. Kedvenc színem a kék és a zöld árnyalatai. Imádom a tengert, és az eget, és a természetet is jobban annál, minthogy bezárva kelljen ülnöm.

Család

Család helyzete: Gazdag, de mivel egyedül élek és magamról gondoskodok, ezért… hát ugyanúgy gazdag, de nem tartozok a milliomosok köreibe. Megdolgozom a pénzért, munkáért fizetnek. Razz
Apa: Scott Osric Salisbury, 44, rendszerszervező
Anya: Roanne Damosel Salisbury, 40, régész
Testvérek: Egy húg, Liliann Salisbury, 16, tanuló
Családi állapot: Egyedülálló

Iskola

Jelenleg: -
Iskolai végzettség: New York, Murry Bergtraum High School, Computer Science Razz

Egyebek

A tengerpart közelében lakom, van két motorom, egy Yamaha Star V max, és egy Yamaha TW200 Cross motor, valamint egy kocsim, fekete Toyota Hilux.

Ryder Salisbury Yamaha_vmax_1993_blueRyder Salisbury 2008_yamaha_tw_my_tw200
Ryder Salisbury Toyota_hilux_double_cab_2008_r16


A hozzászólást Ryder Salisbury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 20, 2011 9:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam Tratowsky
Moderátor
Moderátor
Adam Tratowsky


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Mar. 05.

Ryder Salisbury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ryder Salisbury   Ryder Salisbury I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 9:15 am

Elfogadva... de ha lehet, akkor ne hack-eld meg az oldalt Smile
Vissza az elejére Go down
 
Ryder Salisbury
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
People of the World :: Karakterek :: Adatlap-
Ugrás: